Mahfelle.com’da tüm alışverişlerinde indirimlere ek %10 Paracık hediye!

 

Hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

 

Kampanya nerelerde geçerlidir?

Hopi üyesi www.mahfelle.com web sitesinde Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

 

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?

www.mahfelle.com’dan alışveriş yapman yeterli olacaktır.

 

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?

www.mahfelle.com’dan Hopi QR kodunu tanıtarak satın aldığın ürünlerde sepet tutarının %10’u kadar Paracık kazanabilirsin.

 

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?

Tüm ürünlerde geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Her gün 1 defa yararlanabilirsin.

 

Kampanyaya özel diğer koşullar

Kampanya Firma’nın diğer indirimleriyle birleştirilir. Ancak kampanyaları ile birleşmez.

 

Hopi ve Mahfelle.com kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

 

Diğer şartlar ve koşullar nelerdir?

Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb. ‘de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Eğer kazanılan Paracıklar Hediye Paracık ise Hopi uygulamasındaki Hediye Paracık sayfasında belirtilen kullanım tarihine kadar kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil

Mahfelle, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve İnternet sitesinin daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanmaktadır. Ayrıntılı bilgiye "Gizlilik ve Çerez Politikaları" sayfasından ulaşabilirsiniz. Daha fazla.
TAMAM