Mahfelle’ye Katıl

  Adınız*
  Soyadınız*
  E-posta Adresiniz*
  Telefon Numaranız*
  Marka Adı*
  Marka Hikayeniz*
  Satış Yapılacak Kategoriler*
  Diğer Kategoriyi Belirtin*
  Web Siteniz
  Instagram Hesabınız
  Satış Yaptığınız Diğer Platformlar
  Kişisel verileriniz, Adınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Onay butona tıklayarak Başvuru Rıza Metni’ne açık rızam ile izin verdiğimi beyan ederim.
  Kişisel verileriniz Adınlatma Metni’nde detayları açıklanan şekilde açık rızanıza dayalı olarak işlenecektir. Onay butona tıklayarak Reklam Rıza Metni’ne açık rızam ile izin verdiğimi beyan ederim.

  Sadece Mahfelle’de​

  Zanaatkar ve El Emeği Markalar​

  Ürünlerinin zanaatkar beceri ya da teknikle üretildiği ya da adil ticaret ilkelerine bağlı kalarak zanaatkar topluluklara yatırım yapan markalar Mahfelle’de.

  Lokal Üretim​

  Ürünlerinin en az %60’ının yerli topluluklar tarafından Türkiye’de üretildiği markalar Mahfelle ile dünyaya açılıyor.

  Yavaş Moda​

  Ürün ömrünü artıran malzemelerin ya da üretim süreçlerinin kullanıldığı, kullanıcılarını kısa sürede tüketime sevk etmeyen, yüksek kaliteli ürünler sunan markalar Mahfelle’de doğru kitle ile buluşuyor.

  Kadın Girişimciler​

  Hak sahipliğinin en az %50 kadarının kadın girişimci üzerinde bulunduğu, üretken kadınların markası Mahfelle’de bir çok avantajla destekleniyor. 

  Genç Girişimciler​

  En az %50 hak sahipliğinin 30 yaş ve altı genç girişimcilerde bulunduğu, renk ve umut dolu markalar e-ticaret dünyasına Mahfelle ile giriş yapıyor. 

  Mahfelle, 200+ yerli üretici ve yerli yabancı satıcının, yüksek kaliteli ve yavaş tüketim ürünlerinin tek bir platformda toplandığı, internet alışveriş destinasyonudur.
  Girişimci ve yenilikçi markaların buluştuğu Mahfelle’de, dil- din- ırk- cinsiyet- meslek ayırt etmeden tüm tasarımcı ve zanaatkarları kucaklıyor, ürünlerinin adil fiyatlarla dünya ile buluşmasına aracı olarak işlerini büyütmelerine yardımcı oluyoruz.
  Aynı zamanda tüketicilerin kişisel tarz ve ihtiyaçlarını belirlemelerine de, çevresel hassasiyetleri ön planda tutarak destek oluyoruz. Burada alışveriş yapacağınız markaların çoğu, üretim ve sunum süreçlerini iyileştirmiş, ürünün ömrüne değer katan geliştirmeler yaparak sizlerin ihtiyacını daha uzun süreyle karşılamaya gayret etmektedir.
  Aylık 500.000+ ziyaretçisi bulunan Mahfelle, küresel vizyona sahip herkese özelleştirilmiş ve kolay bir deneyimle alışveriş imkânı sunar.
  Mahfelle’de dünya çapında hızlı kargo, farklı ve pratik ödeme sistemleri, kolay iade ve şeffaf müşteri iletişimi, platformun öne çıkan özelliklerindendir.

  Mahfelle’de markalar başvuru formu doldurarak platforma katılmak istediklerini belirtir. Başvuru formunuzda, sizden marka adınız, marka hikayeniz ve satış yapmak istediğiniz kategorileri belirlemeniz beklenir. Başvurunuz ekibimizce değerlendirilir. Daha sonrasında size e-posta yoluyla dönüş yapılır ve değerlendirme sonucu bildirilir. Eğer markanız Mahfelle’de yer verilmek için uygun bulunduysa, firma tanıtımı ve ürün yükleme süreçleri başlar.

  Marka başvurunuz alındıktan sonra size 3-4 iş günü içinde e-posta yoluyla dönüş yapılır.