Değişim & İade

Değişim ve İade

İade Süreci

Umuyoruz Mahfelle üzerinden sipariş verdiğiniz ürünlerden memnun kalırsınız. Eğer memnun değilseniz, ürün/ürünlerinizi 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünlerinizi iade etmek için bizimle iletişime geçmeniz ve iade talebinizi belirtmeniz beklenir.

İade etmek istediğiniz siparişe ait sipariş numarasını, sipariş sahibinin ad – soyad bilgisini, siparişin verildiği e-posta adresini kullanarak bize order@mahfelle.com üzerinden iletin.

Size en geç 2 iş günü içerisinde dönülecek, verilecek iade kargo koduyla ürün/ürünlerinizi ücretsiz kargoya vermeniz beklenecektir.

İade ürünleriniz üretici depolarına ulaşır, kontrolleri sağlanır, iadesi onaylanırsa, iade onayı bildirimi alırsınız. Ödediğiniz tutar size 2-3 iş günü içinde iade edilir. İade ödemesi, siparişinizi hangi ödeme şekliyle tamamladıysanız, aynı yolla size iletilir. Kredi/banka kartı ile verilen siparişlerin iadesi kredi/banka kartlarına, banka transferi ile gerçekleşen siparişlerin iadesi, aynı banka hesabına iade edilir.

Ödeme sağlayıcılar arasında değişen işlem süreleri nedeniyle geri ödemelerin hesabınızda gösterilmesinin 10 iş günü sürebileceğini lütfen unutmayın.

Eğer ürünlerinizin iadesi onaylanmazsa, ürün/ürünler ücretsiz olarak adresinize geri gönderilir. Ürün aşınma belirtileri gösteriyorsa veya herhangi bir şekilde orijinal durumundan değiştirilmişse geri ödemeyi reddetme hakkımızı saklı tuttuğumuzu belirtmek isteriz.

İade Koşulları

Mahfelle’de sipariş verdiğiniz ürünleri teslim aldıktan ve iade etmeden önce aşağıdakileri okumanızı tavsiye ederiz.

 • Satın aldığınız ürünün iade edilebilir olması için, giyilmemiş, kullanılmamış, yıkanmamış, etiketlerinin çıkarılmamış, yırtılmamış, orijinal ambalajında, iç ve dış ambalaj ve kutularının eksiksiz ve hasarsız olması gerekir.
 • Hijyen hassasiyeti bulunan tıraş makinesi, jilet, tıraş fırçası, jilet gibi ürünlerin iade edilebilmesi için ürünlerin kullanılmamış olması, koruma bantlarının ve etiketlerinin çıkarılmamış olması gerekmektedir.
 • Hijyen hassasiyeti bulunan maske, iç çamaşırı, çorap gibi ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
 • Kozmetik ürünlerin hiçbir şartta açılmamış ve kullanılmamış olması gerekir. Emniyet bantlarının açılmamış, kutu ve tanıtım kağıtlarının zarar görmemiş olması gerekir.
 • Ürünleri iade kargo ile göndermiş olmanız, iadenizin onaylanacağı anlamına gelmez.
 • Ürünün iade koşullarına uygun olmaması durumunda; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir ve ücret iadesi yapılmaz.

Değişim Süreci

Ürün açıklamalarını oldukça detaylı ve şeffaf belirtmeye gayret ediyoruz. Ancak buna rağmen, ürününüzü başka bir modelle değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Mahfelle’de değişim çok kolay!

Ürününüzü, sipariş verdikten 14 gün içinde dilediğiniz başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.

Ürününüzü değiştirmek için bizimle iletişime geçmeniz ve değişim talebinizi belirtmeniz beklenir.

Değiştirmek istediğiniz ürün bilgisini, siparişe ait sipariş numarasını, sipariş sahibinin ad – soyad bilgisini, siparişin verildiği e-posta adresini kullanarak bize order@mahfelle.com üzerinden iletin.

Size en geç 2 iş günü içerisinde dönülecek öncelikle değişiminiz için stok dahilinde onay verilecektir. Verilecek iade kargo koduyla ürün/ürünlerinizi ücretsiz kargoya vermeniz beklenecektir. Değiştirmek istediğiniz ürün üretici deposuna ulaştıktan sonra kontrolleri yapılır, ardından belirtilen kargo süresi içinde size kargolanır.

Değişim Koşulları

Mahfelle’de sipariş verdiğiniz ürünleri teslim aldıktan ve değişim talep etmeden önce aşağıdakileri okumanızı tavsiye ederiz.

 • Satın aldığınız ürünün değiştirilebilir olması için, giyilmemiş, kullanılmamış, yıkanmamış, etiketlerinin çıkarılmamış, yırtılmamış, orijinal ambalajında, iç ve dış ambalaj ve kutularının eksiksiz ve hasarsız olması gerekir.
 • Hijyen hassasiyeti bulunan tıraş makinesi, jilet, tıraş fırçası, jilet gibi ürünlerin iade edilebilmesi için ürünlerin kullanılmamış olması, koruma bantlarının ve etiketlerinin çıkarılmamış olması gerekmektedir.
 • Hijyen hassasiyeti bulunan maske, iç çamaşırı, çorap gibi ürünlerin iadesi&değişimi kabul edilmemektedir.
 • Kozmetik ürünlerin hiçbir şartta açılmamış ve kullanılmamış olması gerekir. Emniyet bantlarının açılmamış, kutu ve tanıtım kağıtlarının zarar görmemiş olması gerekir.
 • Ürünleri iade kargo ile göndermiş olmanız, değişiminizin onaylanacağı anlamına gelmez.
 • Ürünün değişim koşullarına uygun olmaması durumunda; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir ve ücret iadesi yapılmaz.

Satın Aldığım Ürün Hasarlı Çıktı. Ne Yapabilirim?

Bunun için üzgünüz. Lütfen ürün kutusunu ve ürünün hasarlı fotoğrafını bize sipariş numaranız ile birlikte order@mahfelle.com adresi üzerinden iletin. Aynı e-posta içinde lütfen, ürünü iade mi yoksa değişim mi yapmak istediğinizi de belirtin.

Ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Siparişim ile Bana Ulaşan Paketteki Ürünler Aynı Değil. Ne Yapmalıyım?

Böyle hataların olmasını engellemek için elimizden gayreti en üst düzeyde gösteriyoruz.

Hemen bizimle +90 312 939 8540 numaralı telefondan ya da order@mahfelle.com e-posta adresinden iletişime geçin.

Durumu telafi etmek için ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Siparişinizde yanlış ürün/eksik ürün varsa, size gönderilecek ürünlerin kargo sorumluluğu Mahfelle’ye aittir. Sizden herhangi bir ücret talebinde bulunulmaz.

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: