Mahfelle Sadakat Programı

Mahfelle Sadakat Programı

Sadakat Programı

Mahfelle Sadakat Programı, alışveriş yaptıkça puan kazandıran, bunun yanında kullanılan ürünlere yorum yapma, sosyal medyada paylaşım, arkadaş daveti gibi çeşitli aksiyonlarla puan kazandıran bir çeşit üyelik programıdır.

Bu puanlarla sürekli olarak üyelere özel indirimli alışveriş yapabilirsiniz.
 
Mahfelle üyelerine özel avantajlı alışveriş sunan bir alışveriş platformudur.

Mahfelle Sadakat Programına Nasıl Üye Olurum?

Mahfelle Sadakat Programı'na üye olmak için, Mahfelle alışveriş sitemizde kullanıcı hesabı oluşturmanız yeterlidir.

Mahfelle Sadakat Programı üyeliği ücretsizdir.
 
Üyelik/kullanıcı hesabı oluşturduktan sonra Hesabım/Puanlarım bölümünden, güncel puan bakiyenizi, Sadakat Programı hakkında detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.
 
Üyelik oluşturmak için buraya tıklayın.

Nasıl Puan Kazanırım?

Mahfelle Sadakat Programı'nda puan kazanmak çok kolay!
 
 • İlk alışverişinizin %5'i,
 • 2. alışverişinizin %6'sı,
 • 3. alışverişinizin %7'si,
 • 4. alışverişinizin %8'i,
 • 5. ve sonraki alışverişlerinizin %10'u sipariş onayının hemen sonrasında, anında hesabınıza puan olarak yüklenir.
 • Her ay hesabınıza Mahfelle üyelik hediyesi 50 TL bakiye yüklenir. (kullanım süresi 30 gündür.)
 • Arkadaşınızı davet ettiğinizde, arkadaşınızın ve sizin hesabınıza anında 50 TL puan yüklenir.
 • Davet ettiğiniz arkadaşınızın ilk siparişinden %10, 2. siparişinden ise %15 puan anında hesabınıza yüklenir.
 • Doğumgününüzde Mahfelle'den size özel 75 TL anında hesabınıza yüklenir. (5 gün içinde kullanabilirsiniz.)
 
NOT: Mahfelle, Sadakat Programına ilişkin koşulları her zaman değiştirme hakkını saklı tutar.  
 

Puanlarımı Nasıl İndirime Dönüştürürüm?

Mahfelle Sadakat Programı puanlarınızla indirimli alışveriş yapmak çok kolaydır.
 
Puanlarınızı 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde indirim olarak kullanabilirsiniz.
 
Sepetiniz minimum tutar olan 100 TL üzerinde olduğunda ve puan bakiyenizde puan var ise, sepette "Puan Kullanma Seçeneğini Belirleyin" uyarısına tıklayıp "Uygula" butonuna tıkladıktan sonra sistem otomatik olarak indirim uygulayacaktır.
 
Sadakat Programı Harcama Kuralları:
 
 • Sepet tutarınız 100 TL - 499 TL aralığında ise, sepet tutarınızın %10'u kadar indirimli alışveriş yapabilirsiniz. ( var olan puan bakiyeniz doğrultusunda)
 • Sepet tutarınız 500 TL - 999 TL aralığında ise, sepet tutarınızın %12'si kadar indirimli alışveriş yapabilirsiniz. ( var olan puan bakiyeniz doğrultusunda)
 • Sepet tutarınız 1000 TL - 2999 TL aralığında ise, sepet tutarınızın %15'i kadar indirimli alışveriş yapabilirsiniz. ( var olan puan bakiyeniz doğrultusunda)
 • Sepet tutarınız 3000 TL - 4999 TL aralığında ise, sepet tutarınızın %17'si kadar indirimli alışveriş yapabilirsiniz. ( var olan puan bakiyeniz doğrultusunda)
 • Sepet tutarınız 5000 TL ve üzerindeyse, var olan puanlarınızla sepet tutarının %20'si kadar indirimli alışveriş yapabilirsiniz.
 
NOT: Mahfelle, Sadakat Programına ilişkin koşulları her zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Mahfelle, gerekli görmesi halinde, her zaman Sadakat Programında değişiklik yapma ve bu programı durdurma hakkına sahiptir. Kampanya dönemlerinde, mevcut indirimlere ek olarak puan kullanabilme, dönemin şartları içinde değişiklik göstermektedir. Bazı dönemlerde ek olarak puan kullanımı sistemsel olarak kapatılmakta, bazı dönemlerde ise kullanım oranında değişiklik yapılabilmektedir. 

Sık Sorulanlar

 • Hesabımda puanım var, bunu nasıl kullanacağım?

Üye hesabınızla giriş yapıp, alacağınız ürünleri sepetinize ekledikten sonra, eğer sepetiniz puan kullanım alt sınırı üzerindeyse, sepette "Puan Kullanım Seçeneğini Belirleyin" şeklinde bir uyarı göreceksiniz. Burada, ilgili sepet tutarı için kullanabileceğiniz puan size gösterilir ve dilerseniz seçip "Uygula" ya basarak, indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

 • Puan kazanmak için ek bir ücret ödemem gerekiyor mu? 

Hayır. Hesap oluşturmak veya puan kazanmak tamamen ücretsizdir. Hesabınızı aktifleştirdikten sonra, Hesabım/puanlarım bölümünden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Puanların hesabıma yüklenmesi ne kadar sürer?

Kazandığınız tüm puanlar hesabınıza anında yüklenir. Sistem otomatiktir, manuel bir müdahale yoktur. Bir sorun olduğunu düşünüyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

 • Puanlarımın son kullanma tarihi var mı? 

Puanlar yılda 2 kere yenilenir. Yani yılın ortasında Haziran ayında ve yıl sonunda Aralık ayında pualarınız sıfırlanır. Bu size önceden e-posta ile iletilir. Doğumgününüzde hesabınıza yüklenen puanın kullanım süresi 5 gündür. Aylık yüklenen puanların kullanım süresi 30 gündür. 

 • Ürün iadesi yaptığımda, kazandığım puanlarıma ne olur?

İade işlemlerinde, alışverişinizden hesabınıza yüklenen puanlar silinir ve geri yüklenmez.

 • Sadakat programı ile sorularım var, kime soracağım?

Canlı destek hattımız, info@mahfelle.com e-posta adresimiz, 0312 939 85 40 numaralı telefon hattımız ya da sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 • İstediğim indirim oranına hak kazanmaya çok yakınım, bunun için ekstra puan alabilir miyim? 

Sadece hesabınızda yeterli puan bulunduğunda ilgili indirim hakkını elde etmeniz mümkündür. Eğer daha fazla puan kazanmak istiyorsanız, "Puan Kazan" sekmesindeki adımları uygulamaya başlayabilirsiniz! 

 • Mahfelle Sadakat Programı ile ilgili bildirim almak istemiyorsam ne yapmalıyım? 

Sadakat programı bildirimleri, sadece hesabınızda bir değişiklik yapıldığında bu değişiklikleri size e-posta olarak bildirir. Örneğin: puan kazandınız ya da puanınız kaldı ya da puanınızın kullanım süresi şu gün sona eriyor gibi. Bu bildirimleri almak istemezseniz, gönderilen e-postanın en altındaki "Üyelikten Ayrıl" linkine tıklayabilirsiniz. Bu durumda size başka bir e-posta gönderilmeyecektir.