Sipariş ve Kargo Politikası

Kargo ve İade Politikası

Teslimat Süreleri ve Kargo Ücretleri

Ürün sayfasında yer alan sipariş hazırlık süreleri, her ürün ve tasarımcı için farklılık gösterir. 

Belirtilen teslim tarihi, tahmini olup, sipariş hazırlık süresi ve kargolama ardından, taşıyıcı firmanın paket teslim tarihidir. 

Lütfen, hazırlık ve kargo sürelerinin, kontrolümüz dışında resmi tatiller, yoğun kampanya dönemleri gibi zamanlarda değişiklik gösterebileceğini unutmayın. 

Siparişiniz kargoya verildiğinde, üye/sipariş e-posta adresinize kargo takip numarasını içeren bir bilgilendirme postası alacaksınız.

Türkiye İçi Siparişlar

Türkiye içinden alınan siparişler, tasarımcıların belirledikleri güvenli kargo firmalarıyla, Mahfelle kontrolü ve garantisi altında, ürün sayfasında belirtilen süre içinde size kargolanır. 

Türkiye içinden alınan siparişlerde, 300 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz, 300 TL ve altındaki ücretlerde kargo ücreti 30 TL olarak ücretlendirilir. 

Siparişiniz belirtilen süre içinde kargoya teslim edildiğinde, kargo takip numarası tarafınızla üye e-posta adresiniz üzerinden paylaşılır. 

Uluslararası Siparişler

Türkiye dışında alınan uluslararası siparişler, ürün sayfasında belirilen süre içinde hazırlanarak, DHL Express ya da FedEx kargo ile gönderilir. 

Uluslararası gönderimlerde, kargo ücretleri bölgeye göre değişkenlik gösterip, belirtilen teslimat adresi baz alınarak ödeme sayfasında hesaplanır.

DHL Express için siparişlerin tahmini teslim süreleri 1-5 iş günü, FedEx için 7-14 iş günüdür. 

Siparişiniz belirtilen süre içinde kargoya teslim edildiğinde, kargo takip numarası tarafınızla üye e-posta adresiniz üzerinden paylaşılır. 

Uluslararası gönderimlerde, bir gönderi varış ülkenize ulaştığında tahakkuk eden ithalat vergilerine veya yerel vergilere (KDV dahil) tabi olabilir. Mahfelle, bu vergiler uygulandığı takdirde bu masraflardan sorumlu değildir ve bunlar müşteri olarak sizin sorumluluğunuzdadır.

Yardımcı olabileceğimiz her türlü konu ya da sorularınız için bize canlı destekten, +90 312 939 85 40 ya da info@mahfelle.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Mahfelle'den Teslim Alma (Depodan Teslim)

Dilerseniz, siparişinizi doğrudan Mahfelle'den teslim alabilirsiniz. Mahfelle'den teslim alma seçeneği şuanda sadece Ankara için mümkündür.

Sipariş esnasında adresinizi Ankara olarak belirtmeniz halinde, karşınıza standart kargo ve Mahfelle'den teslim olarak iki seçenek çıkacaktır. 

Mahfelle'den teslim seçeneği ile ilerlemeniz durumunda, siparişiniz belirtilen süre içinde hazırlanacak, ardından teslimata hazır hale getirilecektir. 

Siparişiniz teslim alınmaya hazır olduğunda, size paketinizi alabileceğinize dair bir e-posta gönderilir. 

Bu bilgilendirme e-postası ardından, siparişinizi hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arasında Mahfelle'den doğrudan teslim alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ya da talep için bizimle iletişime geçebilirsiniz: Canlı destek (hafta içi: 10.00 - 17.30 ) / info@mahfelle.com / 0312 939 85 40

Siparişimin durumunu nasıl kontrol ederim?

Siparişler ödeme alındıktan sonra onaylanır. Banka havalesi ile verilen siparişlerin hazırlık süresi, ödeme hesaplarımıza geçtikten sonra başlar.

Siparişinizin hazırlık süresi, her ürün / tasarımcı için farklılık göstermekte ve ürün sayfalarında belirtilmektedir. 

Siparişiniz hazırlandıktan sonra, Mahfelle kontrolü ve garantisi altında, tasarımcıların belirlediği güvenli kargo firmaları aracılığı ile kargoya verilir. 

Siparişiniz kargoya verildiğinde, üye/sipariş e-postanıza, kargo takip bilgilerinin yer aldığı bir bilgilendirme postası gönderilir. 

Eğer, siparişinizin gecikmede olduğunu düşünüyor ve kargo bilgi e-postası almadıysanız, lütfen önce istenmeyen (spam) e-posta kutunuzu kontrol edin. Eğer hala e-postayı göremiyorsanız, lütfen bizimle iletişme geçin: Canlı destek (hafta içi: 10.00 - 17.30 ) / info@mahfelle.com / 0312 939 85 40

Siparişinizin kargoya verilip verilmediğini, Hesabım/Siparişlerim bölümünden de kontrol edebilirsiniz. 

 

14 Gün İçinde İade

 

Türkiye İçi Siparişler

Siparişinizde yer alan ürün/ürünleri 14 gün içinde koşulsuz ve ücretsiz şekilde iade edebilirsiniz. 

İade talepleri için lütfen sipariş numaranızla birlikte bizimle iletişime geçin: Canlı destek (hafta içi: 10.00 - 17.30 ) / info@mahfelle.com / 0312 939 85 40

Uluslarası Siparişler

Şu anda Türkiye dışındaki adresler için maalesef ön ödemeli iade etiketleri sağlayamıyoruz. Bu durum adına özür dileriz!

İade gönderim ücretinden uluslararası müşterilerin kendileri sorumludur. Lütfen iade paketinizi şu adrese gönderin:

Bon İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Mutlukent mahallesi 2017 sokak No:56 Posta Kodu: 06810 Çankaya / Ankara / Türkiye

Tel: +90 312 939 85 40

İade politikası hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

İade talepleri için lütfen sipariş numaranızla birlikte bizimle iletişime geçin: Canlı destek (hafta içi: 10.00 - 17.30 ) / info@mahfelle.com / 0312 939 85 40

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: