О Махфеле

Mahfelle Hakkında

Mahfelle, 200+ yerli üretici ve yerli yabancı satıcının, yüksek kaliteli ve yavaş tüketim ürünlerinin tek bir platformda toplandığı, internet alışveriş destinasyonudur. 

Girişimci ve yenilikçi markaların buluştuğu Mahfelle’de, dil- din- ırk- cinsiyet- meslek ayırt etmeden tüm tasarımcı ve zanaatkarları kucaklıyor, ürünlerinin adil fiyatlarla dünya ile buluşmasına aracı olarak işlerini büyütmelerine yardımcı oluyoruz. 

Aynı zamanda tüketicilerin de kişisel tarz ve ihtiyaçlarını belirlemelerine, çevresel hassasiyetleri ön planda tutarak destek oluyoruz. Burada alışveriş yapacağınız markaların çoğu, üretim ve sunum süreçlerini iyileştirmiş, ürünün ömrüne değer katan geliştirmeler yaparak sizlerin ihtiyacını daha uzun süreyle karşılamaya gayret etmektedir.

Aylık 500.000+ ziyaretçisi bulunan Mahfelle, küresel vizyona sahip herkese özelleştirilmiş ve kolay bir deneyimle alışveriş imkânı sunar.

Mahfelle’de dünya çapında hızlı kargo, farklı ve pratik ödeme sistemleri, kolay iade ve şeffaf müşteri iletişimi, platformun öne çıkan özelliklerindendir.

Mahfelle, bir Bon İthalat İhracat markasıdır, yeri Ankara’dadır.

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: